הסמכות בניהול מוצר

שאלה: "האם כדאי למנהלי מוצר לעבור הסמכה מקצועית בניהול פרויקטים (PMP) ? האם כדאי לי כמנהל מוצר לעבור הסמכה בניהול מוצר? אילו הסמכות קיימות בניהול מוצר?"

תשובה:מיומנויות בסיסיות בניהול פרויקט תמיד מועילות אבל לא נחוצות לאנשי מקצוע בניהול מוצר. כישורים מלאים בניהול פרויקטים ואולי אפילו הסמכה מקצועית בניהול פרויקטים (PMP) רלוונטיים מבחינה מקצועית ומבחינת קריירה למנהלי תכנית וכמובן למנהלי הפרויקטים.

להסמכה בניהול מוצר יש יתרונות הן לפרט המוסמך והן לחברה המעסיקה אותו. הסמכה עשויה לפתוח הזדמנויות קריירה או הזדמנויות עסקיות חדשות, שלא היו זמינות בעבר וזאת כי הפרט מוכיח מחויבות למקצוע של ניהול מוצר. בנוסף, הסמכה בניהול מוצר מאפשר לחברות להבדיל בין מועמדים במחזור גיוס ולהחדיר יותר עקביות בהטמעה הפנימית של תורת ניהול מוצר.

תוכנית ההסמכה של Blackblot בניהול מוצר (BPMP) בודקת את רמת הידע שיש לפרט אודות הגדרות, שיטות ומשימות מוכחות ומומלצות בניהול מוצר, על פי מתודולוגיית ה-PMTK של Blackblot לניהול מוצר.

ישנם מספר הסמכות בניהול מוצר המוצעות בשוק אשר מנהל מוצר יכול לשקול. ניתן להעריך ולהשוות בין הסמכות אלו באמצעות שימוש בטבלת ההטבות שבתוכנית ההסמכה של Blackblot כקריטריון.

לקבלת מידע נוסף, נא לעיין ברשימה של הסמכות בניהול מוצר הניתנות על ידי Blackblot וספקים אחרים בדף המשאבים באתר הבינלאומי של Blackblot.™Blackblot Product Management Professional (BPMP)

Blackblot Product Management Professional™ (BPMP)

שתף ועקוב
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Google Plus
  • RSS

עליך להיות מחובר על-מנת להגיב.