קורס יזם מוצר אסטרטגי

קורס יזם מוצר אסטרטגי (™Strategic Product Entrepreneur) של חברת Blackblot הנו קורס מתקדם בן יום אחד, המקנה בסיס ייחודי ומתקדם לפיתוח ומנהיגות מקצועיים, ונבנה במיוחד עבור יזמים וכל אלו העוסקים בפעילות מקבילה בחברות Startup. הקורס מספק את הידע, המיומנויות והכלים הנדרשים לקבלת החלטות עסקיות, וייעול ביצוע מטלות תכנון שוק ומוצר. מטרות הקורס הנן הקניית מסגרת שיטתית ועקבית ליזמים המעוניינים להגיש בקשות מתוקפות לשם קבלת מימון, ולתכנן מוצרים מנצחים שיתאימו לצורכי השוק.

יזמים הם המארגנים ומקבלי החלטות של מיזמים עסקיים בעלי סיכוי רווח גבוה בסיכון גבוה. קורס זה עושה שימוש במודל עבודה אסטרטגי, Blackblot Strategic Product Entrepreneur™ Model for Startups, לשם הערכה ובחינה מציאותית של הזדמנויות בשוק, קביעת תכונות מוצר, ותכנון מאמצי שיווק בחברות הזנק. המודל בנוי על הנחת היסוד שבו אנשים הם העיקר והתהליכים בארגון משרתים אותם, ובעוד התהליכים עצמם יעילים ומותאמים.

כל משתתף מקבל עותק דיגיטליים של שקפי הקורס, מסמך מודל תכנון Blackblot Strategic Product Entrepreneur™ Plan, תעודת השתתפות רשמית וחברות בקבוצת "בוגרי Blackblot". כל חומרי הקורס ניתנים בשפה האנגלית. בוגרי ההכשרה מקבלים תמיכה מקצועית חינם מ-Blackblot. מספר המשתתפים בכל קורס מוגבל במכוון, על מנת לספק לחוויית למידה אישית.

קורס זה זמין במתכונת הדרכה פרטית מותאמת (Customized Private Training) עבור חברות עם חמישה או יותר משתתפים. פירוט של סדר-היום ותוכנית הלימודים נמצאים בסילבוס הקורסלפרטים נוספים נא ליצור קשר ונציג בלקבלוט ישראל יחזור אליך תוך שני ימי עסקים.