קורס מוביל מוצר אסטרטגי

קורס מוביל מוצר אסטרטגי (™Strategic Product Leader) של חברת Blackblot הינו קורס מתקדם בן יום אחד המספק את הידע, המיומנויות והכלים הנדרשים להקמת ארגוני מוצר וליישום תהליכי ניהול מוצר מתקדמים בחברות טכנולוגיה.  הקורס מציג מושגים מתקדמים, שלבים מעשיים בבנית תפקידי ניהול מוצר, ניהול צוותי, בניית תהליכים, ומנהיגות.

בהתבסס על מתודולוגית PMTK המוכחת של חברת Blackblot, קורס זה נבנה במיוחד עבור אנשי מיקצוע ומנהלים בכירים אשר אחראים להקמת וניהול ארגוני מוצרים ולהובלת תהליכי ניהול מוצר.  הקורס מיועד עבור דיקרטורים, סמנכ"לים, יזמים ומנכ"לים בחברות סטארט-אפ, מנהלי יחידות עסקיות וראשי צוותים.

הובלת מוצר (Product Leadership) היא תפיסה המיועדת לספק מוצרים מנצחים ומוביל מוצר (Product Leader) הינו התפקיד האחראי לתהליך הובלת המוצר.

כל משתתף מקבל עותק חינם של ספר ניהול המוצר, "The Product Manager’s Toolkit" שיצא לאור בהוצאת Springer היוקרתית, רשיון חינם לערכת כלי ניהול מוצר (PMTK) ורישיון חינם לסידרת המבחנים הפסיכומטרים בניהול מוצר של Blackblot. כל משתתף אף זוכה לתמיכה מקצועית חינם לאורך כל שנות עבודתו כמוביל מוצר. 
 
קורס זה זמין במתכונת הדרכה פרטית מותאמת (Customized Private Training) עבור חברות עם חמישה או יותר משתתפים. פירוט של סדר-היום ותוכנית הלימודים נמצאים בסילבוס הקורסלפרטים נוספים נא ליצור קשר ונציג בלקבלוט ישראל יחזור אליך תוך שני ימי עסקים.