קורס שיווק מוצר אסטרטגי

קורס שיווק מוצר אסטרטגי (™Strategic Product Marketer) של חברת Blackblot נמשך יום אחד שבמסגרתו עוברים המשתתפים חווית לימוד מעשית ואינטראקטיבית המספקת את הידע, המיומנויות והכלים הנדרשים לתיכנון וניהול שיווק מוצר בחברות טכנולוגיה. הקורס מכוון למנהלי שיווק מוצר, דירקטורים לשיווק,  וסמנכ"לי שיווק בכל הדרגים.

במסגרת הקורס מתקיימים דיונים מקצועיים המתבססים על סוגיות עכשוויות ומגוון תרגילים מעשיים המדמים מצבי אמת עימם מתמודדים מנהלי שיווק מוצר. המשתתפים מקבלים מגוון חומרי עזר הכוללים את חוברות שקפי הלימוד, כלי תוכנה לשימור הידע שנלמד, מסמכי היגוי ואוסף תבניות ניהול מוצר מקצועיות הניתנות להתאמה לצרכי עבודה מיידיים. מספר הנרשמים לכל קורס מוגבל מראש על מנת לאפשר לכל משתתף חווית לימוד אישית ומיטבית.

במסגרת התמיכה לקידום קריירה בתחום ניהול מוצר ניתנת למשתתפים האפשרות להמשיך לבחינת הסמכה ולקבלת תעודת הסמכה בינלאומית מטעם Blackblot וכל משתתף זוכה לרישיון חינם לסידרת המבחנים הפסיכומטרים בשיווק מוצר של Blackblot. כמו כן, כל משתתף מקבל עותק חינם של ספר ניהול המוצר, "The Product Manager’s Toolkit" שיצא לאור בהוצאת Springer היוקרתית. כל משתתף זוכה לתמיכה מקצועית חינם לאורך כל שנות עבודתו בתחום שיווק מוצר.

קורס זה זמין במתכונת הדרכה פרטית מותאמת (Customized Private Training) עבור חברות עם חמישה או יותר משתתפים. פירוט של סדר-היום ותוכנית הלימודים נמצאים בסילבוס הקורס. לפרטים נוספים נא ליצור קשר ונציג בלקבלוט ישראל יחזור אליך תוך שני ימי עסקים.