קורס ניהול מוצר אסטרטגי

קורס ניהול מוצר אסטרטגי (™Strategic Product Manager) של חברת Blackblot נמשך שלשה ימים שבמסגרתם עוברים המשתתפים חווית לימוד מעשית ואינטראקטיבית המספקת את הידע, המיומנויות והכלים הנדרשים לניהול מוצר מתקדם בחברות טכנולוגיה. הקורס מכוון למנהלי מוצר, Product Architects ו-Product Owners בכל הדרגים. מעל 90% ממשתתפי תוכנית ההדרכה של Blackblot מדווחים על הבנה טובה יותר של ניהול מוצר לאחר הקורס.

במסגרת הקורס מתקיימים דיונים מקצועיים המתבססים על סוגיות עכשוויות ומגוון תרגילים מעשיים המדמים מצבי אמת עימם מתמודדים מנהלי מוצר. המשתתפים מקבלים מגוון חומרי עזר הכוללים את חוברות שקפי הלימוד, כלי תוכנה לשימור הידע שנלמד, מסמכי היגוי ואוסף תבניות ניהול מוצר מקצועיות הניתנות להתאמה לצרכי עבודה מיידיים. מספר הנרשמים לכל קורס מוגבל מראש על מנת לאפשר לכל משתתף חווית לימוד אישית ומיטבית.

במסגרת התמיכה לקידום קריירה בתחום ניהול מוצר ניתנת למשתתפים האפשרות להמשיך לבחינת הסמכה ולקבלת תעודת הסמכה בינלאומית מטעם Blackblot וכל משתתף זוכה לרישיון חינם לסידרת המבחנים הפסיכומטרים בניהול מוצר של Blackblot. כמו כן, כל משתתף מקבל עותק חינם של ספר ניהול המוצר, "The Product Manager’s Toolkit" שיצא לאור בהוצאת Springer היוקרתית. כל משתתף זוכה לתמיכה מקצועית חינם לאורך כל שנות עבודתו כמנהל מוצר.

מתוך המשובים לקורס:
  • "הקורס תרם לי רבות להבנת התפקיד שלי כמנהל מוצר בארגון ואיזה ידע מקצועי יש להקנות לצוות שלי"
  • "למרות שיש לי כבר הרבה ניסיון כמנהל מוצר, הקורס עזר לי לשפר מיומנויות ולהעמיק את הבנתי בעיקרי ניהול המוצר"
  • "הבנתי שעלי להתמקד יותר ברובד האסטרטגי של המוצר, דבר שיעזור להעלות את הערך שלו - ועכשיו יש לי את הכלים לעשות זאת"
קורס זה זמין במתכונת הדרכה פרטית מותאמת (Customized Private Training) עבור חברות עם חמישה או יותר משתתפים. פירוט של סדר-היום ותוכנית הלימודים נמצאים בסילבוס הקורס. לפרטים נוספים נא ליצור קשר ונציג בלקבלוט ישראל יחזור אליך תוך שני ימי עסקים.